Учешће у акцији „Засади живот, буди херој!“

Поводом Светског дана деце оболеле од рака – 15. фебруара Национално удружење родитеља деце оболеле од рака (НУРДОР) послало нам је позив за учешће у акцији „Засади живот, буди херој!“

Циљ ове акције је прикупљање средстава за изградњу нове Родитељске куће у Београду која ће обезбедити бесплатан смештај и свеобухватну психо-социјалну подршку деци и родитељима из читаве Србије, па и региона, током лечења на београдским педијатријским хемато-онколошким одељењима.

Наши ученици и запослени су, куповином оловака које у себи садрже семе (нане, лаванде или босиљка), које се може посадити, дали свој допринос овој вишеструко значајној акцији. Изузетно смо поносни одзивом наших ученика и запослених и  по ко зна који пут потврдили смо да смо школа са великим срцем.

Такође, учешћем у акцији „Засади живот, буди херој!“ допринели смо ширењу четири поруке: пиши што више, читај што више, кад год можеш посади биљку и увек помози другоме.

Учешће у акцији „Засади живот, буди херој!“