У оквиру наставне јединице ученици су писали новогодишње честитке, 
а затим смо заједно посетили Пошту и послали их на праве адресе. 
Након тога обишли смо просторије Поште и сазнали где се наша писма налазе и како започињу своје путовање 

Део честитки разменили смо са другарима из издвојених одељења наше школе, а други део смо послало драгим људима.

Учење уз радост, дружење и празнични дух! 


Писање и слање новогодишњих честитки
















