У оквиру манифестације „Дани словенске писмености и културе”, у читаоници Градске библиотеке „Атанасије Стојковић” одржан је квиз „Од писма до писмености”, организован у сарадњи са ОНБ „Вељко Петровић” из Жабља и Варјом Нешић, као наставак успешне сарадње две библиотеке.
У квизу су учествовале наше ученице Миа Поповић, Јована Обреновић и Сања Газибарић и освојиле сјајно
2. место.
Пратилац им је била наставница Ивана Јовановић. ![]()
Честитамо им на оствареном резултату! ![]()
Квиз „Од писма до писмености”






