За радове на преуређивању подручне школе у Добринцима “Иво Лола Рибар”, локална самоуправа издвојила је 1.200.000 динара. У ходницима и учионицама завршени су фарбарско-молерски радови, постављен ламинат и урађено плафонско осветљење. Подручну Основну школу “Иво Лола Рибар” похађа 67 ученика од првог до четвртог разреда.

Ученици Основне школе “Иво Лола Рибар” у Добринцима убрзо ће сести у своје клупе након неколико дана, на колико је обустављена настава због радова на преуређењу школе. Неки од њих су дошли да се и сами увере да радови напредују и да ће часови убрзо почети.

Фарбарско-молерски радови су при крају, ново плафонско осветљење је постављено и урађене нове подне облоге. Укупна вредност радова је 1.200.000 динара, издвојених из буџета локалне самоуправе.

Подручну Основну школу “Иво Лола Рибар” у Добринцима похађа 67 ученика. Сви они, заједно са учитељима и наставницима, чекају нестрпљиво да уђу у потпуно преуређене школске просторије.

Извор: СТВ Сремска телевизија